Medycyna estetyczna

Kwas hialuronowy


Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Radiofrekfencyjne wygładzanie skóry


Radiofrekfencyjne wygładzanie skóry to bezablacyjna metoda usuwania małych zmarszczek i zwiotczałej skóry. Metoda ta wykorzystuje prąd 4 MHz do wygładzania zmarszczek i napinania skóry. Aplikowana energia dociera do skóry i warstwy podskórnej, gdzie wytworzone ciepło pobudza tworzenie nowych fibroblastów i kolagenu. Dzięki temu skóra staje się odmłodzona i gładsza [1]*. Unikatowa technologia 4 MHz oraz innowacyjny system AutoRF ™ generatora RF CURIS® to idealne źródło energii. Połączenie działania specjalnych, termoprzewodzących sond i chłodzącego żelu radioplasty® nie powoduje występowania reakcji ablacyjnych spowodowanych gromadzeniem się ciepła na powierzchni skóry.

Usuwanie zmian i znamion skórnych metodą radiofrekfencji


Jest to nowa technologia umożliwiająca uzyskanie przestrzennego efektu usunięcia zmian i znamion skórnych poprzez wielokrotne oddziaływanie na kolejnych warstwach skóry. Dzięki temu osiągnięto zadowalające efekty w leczeniu różnych zmian będących ograniczeniem możliwości zabiegów laserowych. Radiofrekwencja jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który bez uszkodzenia naskórka koaguluje punkty w skórze właściwej. Dzięki temu czas rekonwalescencji jest znacznie krótszy.

Usuwanie brodawek wirusowych metodą elektrokoagulacji- bezbolesne i trwałe